KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13342368
nr 1334 2368
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Komposition, pannå, 30x40 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:04:46
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr